Виховна робота

Навчально-виховний процес у нашому дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до вимог Базової програми виховання та навчання дітей дошкільного віку «Я у Світі», Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», « Про охорону дитинства», « Національної доктрини розвитку освіти України 21 століття», Базового компоненту дошкільної освіти та Коментара до Базового компонента дошкільної освіти, Конвенції ООН про права дитини, відповідно до інструктивно-методичного листа МОН України «Про роботу дошкільних навчальних закладів у 2011-2012 році».

Педагогічний колектив спрямовує свої зусилля на створення умов для:

– забезпечення гармонійного та різнобічного розвитку особистості;

– на формування у дитини соціального досвіду;

– на забезпечення умов для повноцінного фізичного та розумового розвитку.

Розподіл часу на процеси життєдіяльності дітей вікових груп здійснюється згідно рекомендацій програм з урахуванням санітарно-гігієнічних норм.

У нашому «Сонечку» педагоги створюють всі умови для повноцінного розвитку дитини та формування компетентності у різних сферах життєдіяльності, визначених Базовою програмою. Однією з важливих умов особистісно-орієнтованої освітньої моделі є створення художньо-естетичного середовища. Художньо-естечний напрямок роботи є пріоритетним в роботі нашого закладу.

Педагогічні працівники садка працюють над створенням такого навчального середовища, завдяки якому дитина вільно розвивалася б відповідно до своїх здібностей, вибору, бажань.

Казковий дивосвіт для малят зі своїми варіантами організації життєвого простору дітей  з перевагою креативного та художньо-естетичного розвитку створюють вихователі нашого садочку.

Кімната-музей «Бабусина світлиця»